ПисанеЗаглавие: Правила   Правила Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 9:15 pm

1. Пишете на кирилица.
2. Това е виртуална кеч федерация при дивите.
Играе се по следния начин, когато имате мач вие трябва да
напишете излизането на вашата дива.Но по ред, ако вие първи трябва да излезете излизате, в случай че сте втори излизате след предишния потребител.Излизането се пише, като в нега пишете как излиза вашата дива и какъв таунт и какво прави.След като излезете и вашата опонентка също, пише съдията.[Съдия може да бъде който изяви желание] След съдията пишете вие, в поста си описавте развиитето на мача ви.Тоест, какво прави дивата ви срещу оmнонетката си, какви хватки използва, опит за туш или предаване и т.н. Мача може да продължи до минути или часове.В зависимост за победител се избира чрез гласуване то всички в феда.. Имате на разположение 30 минути за да напишете бойния си пост.Може да пишете колко реда искате, но е препорачително да са по-къси. Very Happy .Мача се провежда в часа и датата в която е обявен и в съответната тема.По желание на потребителите тези entrance постове могат да бъдат "украсени" с титантрони, GIF-с и изображения показващи действителния entrance от кеч мач.Обикновенно побеждава този които пише по увлекателно и реалистично постовете си, и причинява повече "реален" damage на опонента си.

- Постовете трябва да са описани на четлив и правилно граматичен език.

- Имате правило да използвате наи-много 4 GIF или JPG изображения в поста си, описващи даден ход на вашиата кечистка.

- Желателно е да използвате хватки от арсенала на вашият кечист и да са подходящи за мача срещу вашият съперник.

- Да постъпвате коректно и да не правите предварителни постове или да използвате готови такива.

NEW
Победителите ще се определят по друг начин.Чрез гласуване.
Ще се гласува до определнео време, победителката ще бъде обявена от e.W.e или от мен. В мача ще можете да пишете всяка по 2 мнения.

Последната промяна е направена от Sexy.Diva на Нед Авг 16, 2009 10:34 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти